معرفی شرکت

تاریخچه

متخصصین و کارشناسان شرکت دانش بنیان فناوری‌های متین آسمان پارس (مایکو)، پس از تلاش‌های بی‌وقفه و چندین ساله و اجرای بیش از ۵۰ پروژه در حوزه‌های مختلف، فعالیت خود را به صورت رسمی در خردادماه سال ۱۳۹۵ آغاز نمودند. این شرکت ضمن درنظر گرفتن توان و ظرفیت‌های داخلی کشور و مورد توجه قرار دادن نیازهای راهبردی و کلیدی، تولید فناوری‌های دانش‌بنیان را مبنای تصمیمات و اهداف کلان خود قرار داد. متخصصان مایکو تاکنون توانسته‌اند با انجام پروژه‌های مختلف، خدمات جامعی را به مشتریان خود عرضه نمایند و تقاضای طیف وسیعی از سازمان‌ها، ارگان‌ها و موسسات دولتی و خصوصی را در تمامی ابعاد و به عالی‌ترین شکل ممکن برآورده سازند.

نصب، راه‌اندازی و مشاوره تخصصی در حوزه محصولات اوراکل

پیاده‌سازی سیستم‌های مدیریت وظایف و فرآیند محور بر اساس نیازهای سازمان

پیاده‌سازی و توسعه محصولات استارتاپ محور

مشاوره، طراحی و پیاده‌سازی زیرساخت شبکه‌های کامپیوتری

مشاوره، طراحی و اجرا در راه‌اندازی دیتاسنتر، شبکه‌های بی‌سیم و سیستم‌های اطلاعاتی

مشاوره، طراحی و اجرا راهکارهای امنیت محیطی و فیزیکی

مشاوره در زمینه امنیت شبکه‌های کامپیوتری

مشاوره امنیت در حوزه تولیدات نرم‌افزاری

بررسی امنیت زیرساخت‌های سازمان و انجام تست نفوذ

طراحی، تحلیل و بهینه‌سازی سیستم‌های سلامت

طراحی، تحلیل و بهینه‌سازی سیستم‌ها و فرآیندهای سازمانی

خدمات مشاوره و تحلیل در حوزه استارتاپ‌ها و محصولات مبتنی بر بلاکچین

اهداف

۱- شرکت مایکو در تلاش است تا با ایجاد هم‌سویی و هم‌افزایی بین بخش‌های مختلف و با حمایت از ایده‌های خلاقانه و مبتنی بر دانش، توان رقابتی شرکت در سطوح مختلف و بین‌المللی را افزایش دهد.

۲- این شرکت قصد دارد تا با استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود و بومی‌سازی روش‌های مدیریتی برتر و دانش‌بنیان، به ایجاد سازمانی پویا و شبکه‌ای بزرگ از متخصصان حرفه‌ای کمک نماید.

۳- مایکو در نظر دارد تا با ارزش‌دهی و تشویق خلاقیت و نوآوری و تلاش در جهت رشد و تعالی فردی و سازمانی، تمامی منابع سازمان را در راستای تولید فناوری‌های نوین و مبتنی بر دانش به کار گیرد.

۴- تکریم و احترام به خواسته‌ها و علایق مشتریان و ارایه خدماتی جامع در تمامی حوزه‌های کاری مشخص‌شده، همواره سرلوحه شرکت و متخصصین آن بوده و در این راستا شرکت علاوه بر ارتباط مستمر با مشتریان، به طور پیوسته در حال بهبود سطح دانش و توانایی فنی کارشناسان و متخصصان خود می‌باشد تا بتواند علاوه بر دستیابی به بالاترین سطح از رضایت‌مندی مشتریان، با ایجاد بهره‌وری و افزایش کیفیت، دقت و سرعت در انجام پروژه‌ها، زمینه را برای رقابتی سالم در دنیای کسب‌وکار فراهم نماید.

مایکو - Myco
مایکو - Myco

توان اصلی نیروهای شرکت مایکو صرف رفع نیازهای IT محور کشور مقدس ایران می‌باشد. حوزه‌های اصلی فعالیت شرکت مایکو علاوه بر تولید نرم افزار، ارتباطات زیرساخت، توسعه نرم افزارهای دانش بنیان نیز می باشد.

برخی مشتریان ما

دانشگاه پیام نور - myco - مایکو پدیده - myco - مایکو
سازمان آتش‌نشانی - myco - مایکو
روزنامه خراسان - myco - مایکو بیمارستان امام رضا - myco - مایکو
بیمارستان امام رضا - myco - مایکو بیمارستان قائم - myco - مایکو
پدیده - myco - مایکو کمیته امداد - myco - مایکو
سازمان آتش‌نشانی - myco - مایکو روزنامه خراسان - myco - مایکو